Koszyk

WSPÓŁPRACA

Jest nam niezmiernie miło, że jesteś zainteresowany/a naszą ofertą. W naszej firmie cenimy współpracę na zasadach partnerskich.

Zależy nam, by każdy Kontrahent utożsamiał naszą firmę zarówno z interesującym asortymentem jak i merytorycznym wsparciem doświadczonych handlowców. Z przyjemnością służymy pomocą na każdym etapie realizacji zamówienia.

Dynamiczny rozwój dropshippingu w Polsce zachęcił nas do udostępnienia tej formy współpracy z naszą hurtownią.

Dropshipping to model logistyczny sprzedaży przez internet, który nie wymaga, byś Ty, jako Sprzedawca, dysponował magazynem i fizycznie był w posiadaniu sprzedawanych produktów. Hurtownia asortyment.eu zajmuje się tym za Ciebie. Sprzedaż w tym modelu, dla Ciebie, jako Sprzedawcy, oznacza że nie magazynujesz produktów, nie pakujesz ich i nie wysyłasz, a jedynie pozyskujesz zamówienia od swoich klientów. Hurtownia asortyment.eu w ramach współpracy udostępnia Ci produkty ze swojego magazynu, które pozwolą urozmaicić ofertę Twojego sklepu internetowego.

_______________________________________________________

 

JAK ROZPOCZĄĆ WSPÓŁPRACĘ?

  1. Należy dokonać rejestracji na stronie https://asortyment.eu/
  2. Wysłać krótką wiadomość e-mail na adres: kontakt@asortyment.eu z informacją o dokonanej rejestracji w celu rozpoczęcia współpracy dropshippingowej.
  3. W mailu zwrotnym prześlemy plik XML oraz nadamy rabat hurtowy.

 

_______________________________________________________

Każdy produkt wysyłamy z naszego magazynu (ul. Przemysłowa 7, 38-457 Szczepańcowa).
*Jest to również adres, pod który należy kierować zwroty oraz reklamacje.

Integracja z naszą hurtownią odbywa się za pomocą pliku XML. Zastrzegamy możliwość dzielenia się z innymi podmiotami przekazanym plikiem oraz zawartą w nim treścią.

PAMIĘTAJ, ŻEBY MÓC Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ, MUSISZ MIEĆ ZAREJESTROWANĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ.
NIE PRZEWIDUJEMY WSPÓŁPRACY NA ZASADZIE DZIAŁALNOŚCI NIEREJESTROWANEJ.

Składanie zamówień następuje przez stronę asortyment.eu. Możesz zlecać wysyłkę przez wybór naszego kuriera wraz z oznaczeniem pozycji "usługa pakowania dla klientów B2B" a także przekazywać nam własne etykiety kurierskie na adres: etykieta@asortyment.eu lub załączając je na stronie po opłaceniu zamówienia. Ważne, by w takim przypadku wybrać "WŁASNA ETYKIETA A6 oraz zaznaczyć pozycję "usługa pakowania dla klientów B2B" jako formę dostawy.

*Prosimy o przekazywanie etykiety do każdego zamówienia osobno: 1 zamówienie = 1 etykieta.

Dokonaj rejestracji konta firmowego na stronie https://asortyment.eu/rejestracja.html Po rejestracji należy przesłać wiadomość na adres: kontakt@asortyment.eu z krótką informacją o prowadzonej przez Ciebie działalności (w tytule proszę o wpisanie "współpraca B2B - nazwa Twojej firmy"). W odpowiedzi prześlemy informacje o współpracy dropshippingowej. Każdy Kontrahent w ramach współpracy otrzymuje rabat, który zostanie przypisany do konta Kontrahenta po rejestracji i przesłaniu wiadomości mailowej.

98% zamówień realizujemy do 24 godziny (od momentu otrzymania płatności), w okresach wzmożonej aktywności e-commerce (szczególnie okresy przedświąteczne) zastrzegamy sobie możliwość wydłużenia czasu realizacji zamówienia do 2-3 dni roboczych.

Standardowe warunki płatności obejmują płatność z góry za zamówienie poprzez Przelewy24, inne formy są uzgadniane indywidualnie z każdym Kontrahentem.
Podejmujemy się realizacji zamówienia dopiero po otrzymaniu wpłaty.
Nie przewidujemy minimalnej kwoty dla pojedynczych zamówień.

Faktury wystawiamy dla każdego zamówienia oraz przesyłamy je drogą elektroniczną na wskazany przez Kontrahenta adres mailowy.

Przyjmujemy zwroty towarów we współpracy B2B oraz obsługujemy reklamacje. Warunki są opisane w regulaminie hurtowni.