Koszyk

O firmie

Oferta firmy obejmuje szeroki wachlarz produktów z różnych kategorii, w tym artykuły dla domu i ogrodu, kuchni, łazienki, akcesoria dla zwierząt, akcesoria sportowe i turystyczne. 

Firma GLOBAL P&P dysponuje własnym magazynem, dzięki czemu zapewnia szybką i skuteczną realizację zamówień. Firma posiada duże doświadczenie w sprzedaży internetowej, co gwarantuje, że oferta jest zawsze aktualna i dostosowana do potrzeb klientów. Ponadto, firma oferuje wsparcie merytoryczne dla kontrahentów, którzy chcą rozpocząć własny biznes związan z handlem internetowym.

W ofercie hurtowni "asortyment.eu" można znaleźć oryginalne i unikalne produkty, których nie znajdziemy w innych sklepach internetowych. Dzięki temu, klienci detaliczni mają możliwość zakupu produktów, które wyróżniają się na tle innych, a jednocześnie oferowane są w niskiej cenie.

Firma GLOBAL P&P skupia się przede wszystkim na współpracy biznesowej B2B, oferując swoje usługi dla innych przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć własny biznes w modelu dropshipping. Współpraca z GLOBAL P&P gwarantuje partnerom stabilność i pewność w prowadzeniu biznesu, a także możliwość skorzystania z doświadczenia i wiedzy specjalistów.


GLOBAL P&P sp. z o.o.

NIP: 5170433835

Siedziba:
35-005 Rzeszów
pl. Jana Kilińskiego 2

Główny magazyn hurtowni "asortyment.eu":

38-457 Szczepańcowa
ul. Przemysłowa 7

kontakt: 661 797 006 / kontakt@asortyment.eu / global.asortyment@gmail.com